Arissa Point Batıkent Konut Projesi Arissa Göksu Eryaman Konut Projesi
Arissa Point Dış Mekan Görseli
arissa point örnek daire
arissa point kat ve daire planı
Arissa Point şantiye fotoğrafları
Batıkent'in En Donanımlı Konut Projesini İç Mimar Berna İle Gezmek İster Misiniz?

İÇ MİMAR BERNA İLE ÖRNEK DAİRE TURUMUZ

Batıkent'in en donanımlı konut projesi Arissa Point

Arissa İnşaat güvencesi ile yükselen Arissa Point geniş metrekarelere sahip ultra lüks konseptli nitelikli daireleri ile yaşam standartınızı yükseltecek yepyeni bir hayat vaad ediyor. Sadece 104 şanslı ailenin sahip olabileceği bu özel projede siz de yerini alın!

PROJE ÖZELLİKLERİ:

 • 2 blok 104 daire
 • Arsa 12.289 m²
 • Peyzaj alanı 6.000 m²
 • 2500 m² kapalı garaj alanı
 • 8 ticari dükkan

DAİRE ÖZELLİKLERİ:

 • 4,5+1 daire planı
 • 200 m² net, 219 m² brüt daire alanı
 • Yerden ısıtma
 • Akıllı ev sistemleri
 • Kaliteli 1.sınıf malzeme
 • Kaliteli 1.sınıf işçilik
 • Daire içi Türk hamamı
 • Daire içi sauna dizaynı

SOSYAL ALANLAR:

 • Bahçe ve dinlenme alanları
 • Çardak ve pergoleler
 • Kapalı fitness, spor alanı ve duşluklar
 • Çocuk oyun parkı
 • Çok amaçlı oyun sahası
 • Yürüyüş parkuru
Arissa Point Ultra Lüks Konseptli Daireler Batıkent
Batıkent'in En Donanımlı Konut Projesinin Örnek Dairesini Görmek İster Misiniz?

ÖRNEK DAİRE SANAL TURUMUZ

sanal tur örnek daire gezimi
Batıkent'te Yaşam Standartlarını Yükselten Ultra Lüks Konut Projesi

ZOR BEĞENENLER ARİSSA POİNT'İ ÇOK BEĞENECEK!

2 BLOK 104 DAİRE

Konforlu bir yaşamın tanımını yeniden yapan Arissa Point, birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçilikle, yüksek metrekarelere sahip, akıllı ev sistemleriyle donatılmış, ultralüks konut konsepti ile 2 Blokta 104 daire olarak Batıkent Turgut Özal Mahallesinde seçkin sahiplerini bekliyor.

alışveriş merkezli site

8 TİCARİ DÜKKAN

8 adet ticari dükkanımıza market, eczane, terzi, kuaför, kreş vb aile ihtiyaçlarını kolayca karşılayabileceksiniz. Proje kapsamında yer alan dükkânlarımız size konforlu ve pratik bir hayat sunacak. Tüm aradıklarınızı bir arada bulmak hayatınızı kolaylaştıracak.

5 + 1 daire batıkent

4,5+1 DAİRELER

Ferah bir evde yaşamak istiyorsanız Arissa Point tam size göre! Kullanışlı mimarimizde ailenizin ihtiyacı olan tüm detaylar özenle tasarlandı. Kilerinden, giyinme odasından Türk hamamına uzanan tüm aile ihtiyaçlarını kendi dairenizde bulacağınız bu elit yaşamı çok seveceksiniz.

geniş daire batıkent

200 M² NET ALAN

219 m² brüt, 200 m² net kullanım alanına sahip geniş dairelerimizde tüm aile fertleri çok mutlu olacak. Çünkü ailenin her bireyinin ferah ve konforlu birer odası olacak.  Arissa Point’te sevdiklerinizi ağırlamak ayrı bir keyif verecek. Çünkü evinizin ferahlığı herkese yeterli alanı sağlayacaktır.

Türk hamamlı daire

HER DAİREDE TÜRK HAMAMI

Sağlık ve dinlenmek için ihtiyacınız olan her konforu kendi evinizde bulabilmeniz için Türk hamamı Arissa Point’te sizi bekliyor. Evinizde keyif dolu dakikalar için Türk hamamınız her an elinizin altında olacak.

kapalı otoparklı daire

KAPALI OTOPARK

Şehir karmaşasında araçlarımızı konforlu bir şekilde ve sorunsuz olarak yer bulmak ne kadar önemli biliyoruz. Bu nedenle açık ve kapalı otoparkımız dört mevsim ve 7/24 hayatınızı kolaylaştırmak için araçlarınızı bekliyor.

akıllı ev sistemleri

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Tüm daireler modern teknoloji ile donatılmış, akıllı ev sistemine sahiptir. Kullanışlı daire planları ve mimari incelikle hazırlanmış detaylarla görenlerin çok beğendiği yaşam ve yatırım değeri yüksek bir projedir.

spor salonu daire

KAPALI FITNESS SALONU

Spor yapmak için evinizden uzaklaşmanıza gerek yok, Arissa Point’te sadece site sakinlerinin kullanabileceği kapalı spor salonu sizi bekliyor. Sağlıklı ve zinde bir yaşama dair aradığınız her şey Arissa Point’te bir arada bulunuyor.

çocuk parkı site

ÇOCUK PARKLARI

Çocuklarımızın mutluluğu için parklar, bahçeler, oyun-piknik alanları, spor sahası, kameriye,çardak ve pergoleler gibi pek çok imkan hazırladık. Mutlu  ve sosyal çocuklar yetiştirmek için sizi bekliyoruz.

geniş peyzajlı site

GENİŞ PEYZAJ ALANI

Arissa Point konforlu ve lüks bir yaşam sunduğu kadar özenle tasalanan 6000 m2 bakımlı bahçeleri, görsel şölen sunan peyzaj alanları ile doğanın içinde dingin ve huzurlu bir yaşam sunuyor.

sosyal donanımlar

YÜRÜYÜŞ PARKURU

Koşu ve yürüyüş parkurlarımız açık havada spor yapmak isteyenler için Arissa Point’te sizi bekliyor. Her yaştan insanı cezbeden sosyal olanaklarla keyifli bir yaşam burada.

saunalı daire

DAİRE İÇİ SAUNA (Opsiyonel)

Konforlu bir banyoda olması gereken her şey Arissa Point’te sizi bekliyor. Pek çok projede ortak kullanım alanlarında bulunan sauna keyfini  isterseniz kendi evinizde konforla yaşayabileceksiniz.

Batıkent'in en donanımlı konut projesi Arissa Point
Avantajlı Lokasyonu İle Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Arissa Point, Şehrin İçinde Şehir Karmaşasının Dışında!

Arissa Point Batıkent Konut Projesi Harita