Yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz! Üye kayıtlarımız tamamlanmıştır. Gelin siz de bu çekim gücüne ortak olun! Kazançlı Bir Yatırıma Davetlisiniz!
ARİSSA İNCEK

Şimdi Aras Grup Güvencesi İle Doğru Bir Yatırımın Tam Zamanı!

Aras Grup Logo

1989 yılında kurulan Aras Grup bugüne kadar binlerce m² alanı inşaa edip yüzlerce müşterisine anahtar teslim proje üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Özellikle inşaat, dekorasyon, konut ve otel üretiminde uzmanlaşan firmamız, yapı ve hizmet kalitesi alanında yaptığı açılımlarla dikkatleri üzerinde toplamıştır.

Aras Grup bugün; Arissa / Göksu, Arissa / Point, Astoria Life / Bağlıca gibi pek çok önemli konut projesini başarıyla inşa etmektedir. Bugüne kadar yüksek kalite standartlarıyla tamamladığımız yüzlerce projemizde yakaladığımız başarı yeni projelerimizin en büyük teminatıdır.

Kazançlı Bir Yatırıma Davetlisiniz!

ARSA ÖZELLİKLERİ

Hayallerin hayata dönüştüğü muhteşem bir mimari İncek’in en gözde lokasyonunda avantajlı koşullarla sizleri bekliyor. Arissa İncek, şehrin orta yerinde, şehir karmaşasının uzağında, tatil tadında bir yaşam sunuyor!

Arsamız konut sektöründe markalaşmış pek çok projenin tam ortasında yer alıyor. Sinpaş İncek Life, Ata Bilge Konutları, Cepa Evleri, Beytepe Restorium gibi ultra lüks konseptli konutlara komşu olan arsamız, Arissa İncek projesi ile, bu gözde bölgenin değerini daha da yükseltmek için hazır.

Lansmana Özel Fiyat Avantajından Faydalanın!

ÖDEME PLANI

Bittiğinde en az 1.800.000 TL satış bedeline ulaşacak olan Arissa İncek’in, komşu projelerindeki 4+1 dairelerin bugünkü satış fiyatı minimum 1.500.000 TL’dir.

Şimdi topraktan projeye dahil olmanın avantajıyla çok karlı bir yatırım sizi bekliyor.

Arsa payı 430.000 TL giriş bedeliyle projemize dahil olup, geriye kalan 400.000 TL’yi 50 ay taksitle ödeyerek, toplamda 830.000 TL’ye bu muhteşem yaşam ve yatırım projesine ortak olun! Projemizde ortalama 70.000 TL şerefiye bedeli öngörülmektedir.

ARSA PAYI

430.000 TL.

TAKSİTLENDİRME

50 AY

AYLIK TAKSİT TUTARI

8.000 TL.

TOPLAM TUTAR

830.000 TL.

ARİSSA İNCEK

Gelin Siz De Bu Çekim Gücüne Ortak Olun!

TOPLAM 210 DAİRE

alışveriş merkezli site

3 YILDA TESLİM

geniş peyzajlı site

13.000 m² PEYZAJ ALANI

BİYOLOJİK GÖLET

AÇIK VE KAPALI OTOPARK

ARAÇ ŞARJ İSTASYONU

akıllı ev sistemleri

KAPALI YÜZME HAVUZU

spor salonu daire

AÇIK VE KAPALI FITNESS ALANLARI

sosyal donanımlar

YÜRÜYÜŞ PARKURU VE SPOR ALANLARI

çocuk parkı site

ÇOCUK OYUN PARKLARI

BİSİKLET PARKURU

UÇURTMA ÇAYIRI

CAFE / RESTORAN

TÜRK HAMAMI

SAUNA

7/24 GÜVENLİK SİSTEMİ