Başkanımızın Mesajı

“Hiçbir başarı tesadüf değildir. Biz inandık, yaptık ve başardık.”

Vedat ARAS

Yönetim Kurulu Başkanı

Köklü bir geçmişe sahip olan Arissa İnşaat olarak daima yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız ve müşteri memnuniyetini sağlamamız nedeniyle markamızı ismimizi bu günlere güvenle taşıdık.  Yeni projeler ve yatırımlarla farklı bir bakış getirdiğimiz inşaat sektöründe birikimi başarıyla harmanladık ve adımızı yaptığımız her çalışmayla kalite kelimesini ismimizin yanına bir kez daha kazıdık.

İşte bu çalışma motivasyonu ve arzusuyla şirketimizi ilk günkü kararlılığında büyütmeye devam edeceğimizi ve Türkiye’de konforlu yaşam alanları oluşturmayı sürdüreceğimizi söylemek isteriz. Türkiye’nin en önemli sektörlerinden birisi haline gelen inşaat sektörüne yön veren bir lokomotif olma sorumluluğunun her zaman bilincinde olduk. İşte bu bilinç doğrultusunda bizler şehirlerin siluetlerini değiştirirken bunu sektördeki beklentiler, ihtiyaçlar ve olanaklar dâhilinde yaptık, yapmaya da devam edeceğiz.

Vedat Aras

Arissa İnşaat olarak üzerimize düşen her görevi layıkıyla yerine getirmiş olmanın mutluluğuyla, bugün olduğu gibi yarın da aynı motivasyonla çalışacağımızın sözünü siz değerli halkımıza veriyor, geleceğe birlikte yön vermenin heyecanını her zaman taşıyacağımızı garanti ediyoruz.

Hiçbir başarının tesadüf olmadığına, ancak iyi bir ekip, kararlılıkla uygulanan iyi bir yönetim, doğru finansman ve güçlü pazarlama yeteneğinin sonucunda başarıya ulaşılacağına inanıyoruz. Başarı kazanmak kadar onu sürdürülebilir kılmanın da önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Var olduğumuz her işte, örnek alınan markalara sahip olarak büyümeye ve ülkemize katma değer üretmeye devam edeceğiz.

“Başta ülkemize olmak üzere, çalışanlarımıza, müşterilerimize, hissedarlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katmak; hep beraber akıl ve menfaat birliği oluşturmak en temel hedefimizdir. ”

vedat aras arissa pint şantiye

Değerli iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve çalışanlarımız;

Yatırım yaptığımız her işte, her projede;

Bugüne kadar babadan yadigâr ilkelerimizle; yaptığımız her işi ciddiye aldık, en önemlisi insana değer verdik, insana yatırım yaptık, yenilikçi yaklaşımımızdan vazgeçmedik, kaliteden ödün vermedik, katma değer yaratarak üretim kalitemizle farklılaşmayı önemsedik, bütün bunları disiplin anlayışımızın üzerine inşa ettik ve sadece kendimizle yarıştık.

Yaptığımız yatırımlar, yarattığımız ödüller aldık, sıralamalarda hep yukarılara tırmandık iş olduk, aş olduk, başarı hikâyelerine konu olduk…

Bir kez daha altını önemle çizmek isterim ki, biz çalışkanlığımızı artırarak sürdürmeye kararlıyız.

Çok çalışarak yürüdüğümüz bu yolda yapabildiklerimizin ve yapacaklarımızın her birini yürüdüğümüz bu yolun kilometre taşları olarak görüyoruz.

Başarıları ile yüzlerce insana iş olanağı sağlayan, ürünleriyle ülke ekonomisine değer yaratan, yaptığı hayırları dualarla anılan geniş bir aile olarak kalmak en büyük dileğimizdir.

Şükür ki, aldığımız nefesin diyetini verebilmemiz için, yarın güneş yeniden doğacak.

Sevgilerimle,

Vedat Aras